१२ पढ्ने युवतीको गोप्य सेक्स भिडियो भाइरल [भिडियो सहित]

एजेन्सी । बेला–बेला गोप्य कार्य लिक हुँदा धेरैले दुख पाएका छन् । केहीले आत्माहत्या समेत गरेका छन् । यसैले आफ्नो गोप्य कुरामा दर्बिलो गोप्यताका सुरक्षा अपनाउँनुहोला । कहिलै हेलचेक्र्याई नगर्नु होला । अहिले कक्षा १२ मा अध्यानरत एक युवतीको गोप्य भिडियोले यस्तै हैरानी बनाएको छ ।

ती युवतीले आफ्नो प्रेमीसँगको गोप्य भिडियो लिक भएपछि उनी हैरानीमा छिन् ।उक्त भिडियोमा महिलालाई असाध्यै मनपर्ने यौन आसन जस्तो देखिन्छ । उनीहरुले गोप्य कोठा भित्र एक अर्कालाई अगालो हालेका छन् । घरमा कोही नभएको मौका पारी आपसी समझदारीमा बनाइएको सेक्स क्लिप लिक भएको देखिन्छ ।

एक अर्कासंग नजिकिदै र सेक्स सम्बन्धी कुरा गर्दै गरेको देखिन्छ । युवती युवकको माथि यौन आसनमा बसे जस्तो देखिने यो भिडियो सामाजिक सञ्जालमा पनि भाइरल भएको छ । उनीहरुको आपसी समझदारीमा खिचिएको यो भिडियो कसले भाइरल गर्यो भन्ने थाहा भएको छैन् ।

श्रीमान श्रीमती बिच हुने यौन सम्पर्कले कस्लाई बढि यौन आनन्द भएको होला ? पुरुष यौन साथीलाई रमाइलो हुँदा आफुलाई दुई गुणा रमाइलो भएको अनुभूति जस्तो देखिने यो भिडियोमा युवक मस्तले सुतिरहेका छन् । यसैले विभिन्न अड्कलवाजीमा यो भिडियो सेयर भइरहेको छ ।

© Copyright by The News Nepal
Designed By Appharu