छुट्ला है : स्नातकोत्तर तहको परीक्षा फारम भर्नेबारे अत्यन्तै जरुरी सुचना !

काठमाडौं । त्रिभुवन विश्वविद्यालयले स्नातकोत्तर तहको परीक्षा फारम सम्बन्धि अत्यन्तै जरुरी सुचना जारी गरेको छ । व्यवस्थापन संकाय डीनको कार्यालयबाट समेष्टर प्रणालीमा संचालित एमवीएस र एमपीए कार्यक्रममा २०७५ मा भर्ना भएका परीक्षार्थीहरुको लागि यो सुचना जारी गरिएको छ । प्रथमसत्रको नियमित र आंशिक परीक्षार्थीहरु समेतको प्रथमसत्रको नियमित परीक्षा मिति २०७६ साउन चौथो सातादेखि संचालन हुने जानकारी गराइन्छ ।

परीक्षार्थीहरुले आफू सम्मिलित हुन चाहेको विषय र स्पष्ट उल्लेख गरी सम्बन्धित कलेजमा मिति २०७६ साल असार २४ गतेभित्र र कलेजहरुले उक्त परीक्षा फारम मिति २०७६ साल असार २७ गतेभित्र परीक्षा नियन्त्रण महाशाखामा तपसिल बमोजिमको आवश्यक शुल्कसहित अनिवार्य रुपमा उपलब्ध गराउन सम्बन्धित सबैका लागि यो सुचना जारी गराइएको छ । सबैको जानकारीका लागि सेयर गर्नुहोला् ।

© Copyright by The News Nepal
Designed By Appharu