केटासँग चुकुल लगाएर कोठाभित्र बस्दा…

सामाजिक सञ्जालको बढ्दो लोकप्रियतासंगै फेसबुक, ट्विटर, युटुयुब र भाइवरले आजभोलिका हरेक युवाहरुलाई फेसनेबल र खुला बनाएको कुरा सर्वविदितै रहेको छ ।

क्ेहि समय अगाडि घुम्टो भित्र हिड्ने युवतीहरुले पनि आजभोलि मनमा लागेको कुराहरु खुल्लम खुल्ला राख्न थालेको छन् । समाजमा खुल्ला रुपमा कुरा गर्न वर्जित यौनको विषयमा यी युवतीहरुले यसरी कुरा गरेका छन् की तपाँइ हेरेर दंग पर्नु हुनेछ ।
आजसम्म कुनै युवतीहरुलाइै यौन र केटाको अगंको वारेमा यसरी कुरा गरेको देख्न हम्मे हम्मे पर्दथ्यो । हेरौं भिडियो सामाजिक सञ्जालको बढ्दो लोकप्रियतासंगै फेसबुक, ट्विटर, युटुयुब र भाइवरले आजभोलिका हरेक युवाहरुलाई फेसनेबल र खुला बनाएको कुरा सर्वविदितै रहेको छ ।
क्ेहि समय अगाडि घुम्टो भित्र हिड्ने युवतीहरुले पनि आजभोलि मनमा लागेको कुराहरु खुल्लम खुल्ला राख्न थालेको छन् । समाजमा खुल्ला रुपमा कुरा गर्न वर्जित यौनको विषयमा यी युवतीहरुले यसरी कुरा गरेका छन् की तपाँइ हेरेर दंग पर्नु हुनेछ ।
आजसम्म कुनै युवतीहरुलाइै यौन र केटाको अगंको वारेमा यसरी कुरा गरेको देख्न हम्मे हम्मे पर्दथ्यो । हेरौं भिडियो सामाजिक सञ्जालको बढ्दो लोकप्रियतासंगै फेसबुक, ट्विटर, युटुयुब र भाइवरले आजभोलिका हरेक युवाहरुलाई फेसनेबल र खुला बनाएको कुरा सर्वविदितै रहेको छ ।
क्ेहि समय अगाडि घुम्टो भित्र हिड्ने युवतीहरुले पनि आजभोलि मनमा लागेको कुराहरु खुल्लम खुल्ला राख्न थालेको छन् । समाजमा खुल्ला रुपमा कुरा गर्न वर्जित यौनको विषयमा यी युवतीहरुले यसरी कुरा गरेका छन् की तपाँइ हेरेर दंग पर्नु हुनेछ ।
आजसम्म कुनै युवतीहरुलाइै यौन र केटाको अगंको वारेमा यसरी कुरा गरेको देख्न हम्मे हम्मे पर्दथ्यो । हेरौं भिडियो

© Copyright by The News Nepal
Designed By Appharu